ארכיון

20″ מקצועי

החד אופן המקצועי עם גלגל 20″ מיועד לרוכבים מתקדמים שרוצים להשתפר בתרגילי פריסטייל – תרגילים כמו הליכה על הגלגל, פירואטים, עמידה על המזלג וכו’
המזלג שלו עם מדרך קרוב יותר לגלגל, הגלגל עם 48 חישורים במקום 36 בדגם הלוקסוס חזק ועמיד משמעותית.
הארכובות קצרות יותר ומאפשרות נסיעה מעט מהירה יותר.

בגלל שגלגל חד האופן והציר שלו בנויים לשאת לחצים יותר גדולים מאשר הדגמים למתחילים הוא מתאים גם לרוכבים במשקל מעל 90 קילו ויכול בשינויים קטנים להיות חד אופן מצויין להתחיל איתו אם משקלך כזה.

לוקסוס 18

חד אופן מצויין המתאים לילדים עם גובה רגל פנימית של 58-60 ס”מ. היות ווחד האופן מתאים לילדים קטנעם שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום חד האופן מגיע עם כסא מיוחד המותאם לילדים ופדאלים בגודל המתאים.

אונלי-1 18

חד אופן עם גודל גלגל 18″ מתאים לילדים אשר גובה הרגל הפנימית שלהם (מהרצפה ועד למפסעה, עם נעליים) הינו בין 58-60 ס”מ.

לוקסוס 12

חד אופן עם מפרט הטכני מעולה, מזלג מרובע, 28חישורים וכסא נוח המותאם אנטומית לילדים.

חד האופן הזה הוא בעל קוטר הגלגל הקטן ביותר שניתן למצוא, והוא יתאים בעיקר לזאטוטים בגילאי 4-5 אשר מעוניינים ללמוד לרכב על חד אופן.

ילדים בגיל זה יכולים כבר ללמוד לרכב, חשוב לעשות זאת בליווי תוך תמיכה מתמדדת ועידוד. כמו שילדים לומדים ללכת בלי שבאמת נלמד אותם – גם כאן הגוף מלמד את עצמו בתהליך של ניסויי ותהייה איך לשמור על שיווי משקל ולרכב.

אונלי-1 16

חד אופן של חברת Only One הינו חד אופן לאילו שבינכם המעוניינים להתחיל ללמוד את רזי הנסיעה על גלגל אחד.

חדי האופן של only-1 מאפשרים לקבל חד אופן למתחילים במחיר שווה לכל נפש.

חד אופן עם גלגל בקוטר 16 אינטש מתאים לרוכבים צעירים בגילאי גן וכיתה א’ בדרך כלל.

לוקסוס 24

חדי האופן מסדרת ה-luxus הינם חדי אופן באיכות מעולה המיועדים הן למתחילים והם למתקדמים שבינכם המחפשים חד אופן איכותי מאוד.
המפרט הטכני מעולה, מזלג מרובע, 36 חישורים וכסא נוח המותאם אנטומית לרכיבת חד אופן.

חד האופן מתאים בעיקר כחד אופן שני לאלו שכבר למדו לרכב ומעוניינים בחד אופן איתו ניתן לרכב למרחקים משמעותיים יותר ללא צורך להתאמץ כמו עם גלגל 20 אינטש.

לגדולים שבינכם, החד אופן יוכל להתאים לכם גם בתור החד אופן הראשון שלכם, למרות שמחקרים הראו שלימוד הרכיבה לוקח קצת יותר זמן עם קוטר גלגל 24″.

אונלי-1 20

חד אופן של חברת Only One הינו חד אופן לאילו שבינכם המעוניינים להתחיל ללמוד את רזי הנסיעה על גלגל אחד.

חדי האופן של only-1 מאפשרים לקבל חד אופן למתחילים במחיר שווה לכל נפש.

לוקסוס 20

חדי האופן מסדרת ה-לוקסוס הינם חדי אופן באיכות מעולה המיועדים הן למתחילים והם למתקדמים שבינכם המחפשים חד אופן איכותי מאוד.

המפרט הטכני מעולה, מזלג מרובע, 36 חישורים, כסא נוח ואפשרות לשינוי של צבע הפדלים, הצמיג או הכסא תבטיח לכם חד אופן יפייפה וייחודי לכם.

החד אופן מגיע יחד עם 2 מוטות לכסא, האחד באורך 350 מ”מ והשני באורך 200 מ”מ – כך תחסכו לכם את הצורך בחיתוך המוט לגובה המתאים וחד האופן יוכל לשמש ילדים ובוגרים כאחד.

לדגם זה מגוון צבעים רחב, התרשמו מהם בגלריית התמונות.

המחיר המומלץ כולל משלוח של חד האופן בדואר שליחים עד ביתכם.